EDUKACJA OD ODKRYWCA

Szkolenia lotnicze

autor 26 kwietnia, 2023 Brak komentarzy
Szkolenia lotnicze

Krzczonów to miejsce gdzie mieści się nasza szkoła lotnicza Pol Mac Poland w której możesz zakończyć certyfikowane szkolenia lotnicze i zdobyć licencję pilota. Proponujemy szereg usług dla nowych osób, które są zainteresowane zrobieniem kursu na pilota. Dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu oraz wyspecjalizowanym certyfikowanym instruktorem a także nowoczesnym kursom umożliwimy Ci odniesienie sukcesu w świecie lotnictwa.

Szkoła lotnicza mieści się w Krzczonowie, małej miejscowości pod Krakowem. Prowadzimy tam certyfikowane szkolenia lotnicze na nowoczesnych samolotach dla kursantów z całego kraju. Proponujemy jeszcze najem samolotów dla firm i osób prywatnych. Szkoła pilotażu proponuje duży obszar kursów, od kursu na pilota turystycznego, rekreacyjnego, zdobycia uprawnień do lotu w nocy, a także umożliwiamy przedłużanie albo wznawianie ważności uprawnień certyfikatu na pilota. U nas można wypróbować sił i odbyć lot zapoznawczy, tak aby upewnić się, albo jesteśmy we odpowiednim miejscu na odpowiedniej drodze. Nasi kursanci są od niniejszego, by Was w tym upewnić.

Posiadając duże doświadczenie lotnicze, prowadzimy różnorodne kursy. Szkolenia są przeprowadzane przez wykwalifikowaną kadrę ludzi. A to wszystko robimy z pasji do lotnictwa.

Pol Mac Poland to profesjonalny i nowoczesny ośrodek szkoleniowy. Nasi instruktorzy są ekspertami, posiadają wielkie doświadczenie i z dużym zaangażowaniem przekazują swą wiedzę kursantom, żeby mogli zrealizować swe marzenia o zostaniu pilotem. Działalność ma także flotę statków do wynajęcia. Jeżeli jesteś zainteresowany namawiamy!


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 34 (ostatnio: 29.04.2023 15:46:51)
  • yahoo: 6 (ostatnio: 18.06.2016 02:11:45)

Podlinkuj wpis:

About the author autor

Licencja pilota
Licencja pilota

Brak komentarzy

Przyszły programista
Przyszły programista

Brak komentarzy

Edukacja domowa liceum ogólnokształcące
Edukacja domowa liceum ogólnokształcące

Brak komentarzy

Angielski zamość
Angielski zamość

Brak komentarzy